Projektowanie Logotypów Logotyp jest to twój graficzny znak towarowy spelniajacy bardzo wazna role marketingowa a jednoczesnie informacyjna, reklamowa. Twoje Logo musi byc latwo zauwazalne, rozpoznawalne oraz latwo zapamietywane. Powinno przedstawiac symbol Twojej instytucji, organizacji, lub jakiejs idei która wami kieruje lub pomysl. Dobrze zaprojektowane logo jest charakterystycznym oznaczeniem czegos. Pelni role znaku informacyjnego, za pomoca którego jestes latwo rozponawalny.
 • Dlaczego?
 • Co daje?
 • Projekt logo
 • Pakiet Mini
 • Pakiet Ok
 • Pakiet Max

Kazda firma, która chce podbic rynek i zdobyc zaufanie klientów powinna posiadac swoje logo. Jest to znak rozpoznawalny dla klienta. Kazdy projekt logo wykonany przez nas pozwoli Panstwa firmie stac sie rozpoznawalna wsród konkurencji. Nasz zespól opracuje projekty logo, z których wybiora Panstwo ten najbardziej odpowiedni. Pracujac nad logo firmy glównie bierzemy pod uwage profil dzialalnosci Panstwa firmy. Chcemy, by logo oddawalo jak najpelniej charakter Panstwa dzialalnosci oraz by znak graficzny byl jednoznacznie kojarzony z Panstwa firma.

Logo firmy jest jej znakiem, który pozwala kazdemu klientowi w sposób natychmiastowy skojarzyc znak graficzny z danym przedsiebiorstwem. Zapewnia to firmie rozpoznawalnosc wsród konkurencji. Oprócz tego, profesjonalnie wykonane logo buduje swiadomosc marki danej firmy. Firma posiadajaca swój logotyp zdobedzie z pewnoscia zaufanie wsród klientów oraz szybciej poszerzy ich grono.

Podpowiemy, stworzymy projekty logo, wprowadzimy zaproponowane przez Panstwa zmiany. Jestesmy otwarci na Panstwa sugestie, poniewaz efekt koncowy jest dla nas najwazniejszy. Stawiamy na profesjonalne projektowanie loga, dlatego tez idealna wspólpraca z naszymi Klientami jest dla nas bardzo wazna. Mozemy zagwarantowac Panstwu wysoka jakosc wykonania przez nas uslugi. Stworzymy projekt logo, który bedzie przygotowany w formacie odpowiednim do druku. Mozemy zastosowac inne formaty zapisu, zgodne z Panstwa zyczeniem.

Pakiet Mini jest naszym podstawowym pakietem na stworzenie logotypu. Jest to najtanszy wariant sposród naszych propozycji, który daje mozliwosc stworzenia profesjonalnego logo przy niskim nakladzie finansowym. Jest to pakiet, który doskonale sie sprawdza w przypadku firm, które nie dysponuja wysokim budzetem przeznaczonym na reklame.

 

Pakiet Mini obejmuje:

- 1 projekt logo
- 2 poprawki zaproponowanego logo
- logo w formatach: cdr, jpg, tiff, png
- przekazanie praw majatkowych do logotypu
- projekt logo dostarczamy na CD

 

Cena: 99zl netto

Pakiet Ok jest nasza optymalna oferta, która odpowiada wiekszosci Klientów. Jest to pakiet, który stworzylismy z mysla o tych sposród Panstwa, którzy chca stworzyc logo dla swojej firmy i oczekuja od nas kilku pomyslów, które pózniej mozemy wspólnie udoskonalic.

 

Pakiet Ok obejmuje:

- 3 projekty logo
- 4 poprawki wybranego logo
- logo w formatach: cdr, jpg, tiff, png
- przekazanie praw majatkowych do logotypu
- projekt logo dostarczamy na CD

 

Cena: 149zl netto

Pakiet MAX jest nasza oferta dla wymagajacych Klientów. Pakiet ten przewidzielismy dla Klientów, którzy chca miec szerokie pole wyboru sposród kilku projektów. Przygotowalismy dla Panstwa oferte, która gwarantuje profesjonalne przygotowanie projektów logo.

Pakiet MAX obejmuje stworzenie 8 niezaleznych projektów logo. Kazdy z proponowanych projektów jest nasza unikalna propozycja, która bedzie realizowac odmienne pomysly. Sposród tych 8 projektów wybieraja Panstwo jeden, do którego moga Panstwo wprowadzac poprawki dziesieciokrotnie.

 

Pakiet MAX obejmuje:

- 8 projektów logo
- 10 poprawek wybranego logo
- logo w formatach: cdr, jpg, tiff, png
- przekazanie praw majatkowych do logotypu
- projekt logo dostarczamy na CD

 

Cena: 349zl netto

[...]

Jesteśmy grupą młodych kreatywnych osób, przyjaciół dla których tworzenie jest pasją. Każdy z nas robi to co lubi i robi to z myślą o Tobie... najważniejsze dla nas jest aby nasz klient był zdowolony z naszej pracy [...]

http://www.itsmedia.pl

Kontakt

Zgłoszenia błędów: support@itsmedia.pl

Masz problem: zajrzyj tutaj FAQs

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
Aktualizacje / Subskrypcja

Nasz newsletter jest niesamowity. Zapisz się aby otrzymywać świeże informacje o tym jak sie rozwijamy.