Zimowiska z Linuxem

Dodane przez Robert Staruch

STY2010 29

Zima nie jest straszna - powiedział Pingwin wyrzucając Windowsa na siarczysty mróz.

Rozwiązania Open Source zdobywają rosnącą popularność. Nauczanie i przybliżanie ludzi do tej alternatywy staje się coraz bardziej uzasadnione. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tą tematyką organizujemy "Zimowiska z Linuksem", które odbędą się w Celestynowie. Pragniemy w ten sposób zachęcić większą rzeszę ludzi do korzystania z darmowych i częstokroć lepszych rozwiązań.


Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich na serię trzech spotkań o charakterze szkolenia poświęconych systemowi Linux. W ciągu tych 3 weekendów postaramy się przybliżyć Wam jakie możliwości daje korzystanie z tego systemu. Program zawiera bardzo rozległą tematykę, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wykłady oraz warsztaty przygotowane są w taki sposób, aby nauczyły podstaw korzystania i obsługi systemu Linux oraz były inspiracją do dalszej nauki. Seria szkoleń będzie prowadzona przez młode osoby, które codziennie korzystają z systemu operacyjnego Linux oraz mają styczność z różnymi jego dystrybucjami.

Przed przyjściem na "Zimowiska z Linuksem" prosimy o wcześniejszą rejestrację. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji. W razie pytań prosimy o kontakt.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie www:http://www.szkolenia.itsmedia.pl/zima2009/

Szkolenie dostępne dla mieszkańców Gminy Celestynów.


« powrót
[...]

Jesteśmy grupą młodych kreatywnych osób, przyjaciół dla których tworzenie jest pasją. Każdy z nas robi to co lubi i robi to z myślą o Tobie... najważniejsze dla nas jest aby nasz klient był zdowolony z naszej pracy [...]

http://www.itsmedia.pl

Kontakt

Zgłoszenia błędów: support@itsmedia.pl

Masz problem: zajrzyj tutaj FAQs

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Aktualizacje / Subskrypcja

Nasz newsletter jest niesamowity. Zapisz się aby otrzymywać świeże informacje o tym jak sie rozwijamy.